Biznes

Instalacje audiowizualne stanowią istotny element usprawniający komunikację w biznesie.

Mając na uwadze jak ważne jest efektywne zarządzanie informacją i dialog pomiędzy uczestnikami w trakcie prezentacji proponujemy nowoczesne rozwiązania multimedialne dla biznesu.

Systemy projekcyjne, urządzenia interaktywne, zintegrowany system sterowania i dystrybucji sygnału, łączność bezprzewodowa, mikrofony, nagłośnienie, przyłącza to elementy, które powinna zawierać dobrze wyposażona sala konferencyjna.

Nasz doświadczony zespół handlowców i instalatorów zajmuje się tworzeniem profesjonalnych przestrzeni konferencyjnych i administracyjnych oraz doradztwem w tym zakresie.


   PROJEKTORY I EKRANY

Właściwie dobrany sprzęt prezentacyjny tj. ekran oraz projektor o odpowiednich parametrach technicznych, sprawdzających się w warunkach jakie występują w typowych salach konferencyjnych, daje gwarancję przeprowadzenia spotkania na wysokim poziomie oraz bez zakłóceń. Realizacja projektu w takim standardzie zapewni komfort przekazu oraz odbioru informacji, emitujący obraz jest czytelny dla każdego w każdym miejscu sali. 


   TABLICE I WYŚWIELTACZE INTERAKTYWNE

Intuicyjna technologia ekranu dotykowego, funkcja w pełni interaktywnej tablicy, ułatwiają pracownikom zespołu wymianę informacji. Dzięki takim rozwiązaniom technologicznym jakość oraz efektywność pracy zespołu jest lepsza. Prezentację można płynnie przeprowadzić, używając dobrze znanych gestów obsługi ekranu dotykowego służących do przewracania stron, powiększania i pomniejszania treści oraz notowania i poruszania się po funkcjach multimedialnych bez konieczności korzystania z pilota. Ten przyjazny użytkownikowi interfejs dotykowy ułatwia przedstawienie skomplikowanych oraz złożonych zagadnień. Dedykowane ekrany dotykowe dla biznesu i administracji usprawniają komunikację z interesantem oraz dynamicznie i skutecznie absorbują uwagę odbiorców. Mogą służyć jako panele informacyjne jak i nośniki reklamy. 


Like class I drugs, amiodarone blocks sodium channels at rapid pacing frequencies, and like class II drugs, amiodarone find more info Following oral administration, approximately 87% of an administered dose.

   NAGŁOŚNIENIE I MIKROFONY

Wnętrze przyjazne akustycznie sprzyja w komunikacji. Im mnij zakłóceń i pogłosu w pomieszczeniu tym czytelniejszy jest przekaz pasma mowy. Ważne jest instalowanie odpowiedniej ilości głośników i mikrofonów jak również skalibrowanie systemu do warunków panujących w sali konferencyjnej.


   SYSTEMY STEROWANIA

Posługiwanie się systemem sterowania ma na celu w pełni zautomatyzować zarządzanie elektroniką obecną w sali konferencyjnej. Za pomocą intuicyjnego interfejsu w postaci panelu dotykowego, smartfona, tabletu oraz dedykowanych aplikacji świadomie sterujesz salą. 


   PRZYŁĄCZA MULTIMEDIALNE (MEDIAPORTY)

Nowoczesne przestrzenie konferencyjne obecnie wyposażane są w zaawansowane rozwiązania modułowe. Wszelkiego rodzaju przyłącza multimedialne umożliwiają szybki i bezpieczny dostęp do zasilania oraz systemu sterowanie. Przyłącza tj. mediaporty zaprojektowane zostały z dbałością o funkcjonalność i ergonomie użytkowania ale również o walory estetyczne.


   SYSTEMY REZERWACJI SAL (ONELAN RESERVA)

System rezerwacji sal konferencyjnych to funkcjonalne, łatwe w obsłudze, a zarazem eleganckie narządzie do zarządzania salami dla nowoczesnych firm.  Za pomocą wygodnego interfejsu i intuicyjnego oprogramowania jest możliwość podglądu statusu pomieszczenia oraz rezerwacji z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Podstawowe informacje o sali konferencyjnej są dostępne od ręki.


   WIDEOKONFERENCJA

Wideokonferencja to interaktywna komunikacja multimedialna. To idealne rozwiązanie do efektywnej komunikacji na dużych odległościach pomiędzy wieloma oddziałami firmy, bez konieczności fizycznej obecności wszystkich zainteresowanych w jednym miejscu. Dodatkową zaletą systemu jest minimalizacja kosztów oraz czasu poświęcanego na zebrania i spotkania biznesowe. 


   TELEKONFERENCJA

Nowoczesne rozwiązania takie jak telekonferencja, pozwala na szybką komunikację oraz organizację konferencji za pośrednictwem telefonu. Niezależnie od tego w jakiej części świata znajdują się uczestnicy, spotkanie biznesowe zostanie sprawnie i pomyślnie przeprowadzone. Stosowanie tej technologii usprawnia organizowanie wielostronnych konsultacji pomiędzy partnerami biznesowymi i pracownikami, dodatkowo zmniejsza nakłady finansowe i czasowe organizatora.