Rozrywka

Własne Kino Domowe! Oglądaj w znakomitej jakości filmy i daj się pochłonąć akcji.       

Zarówno projekcja o wysokich parametrach jak i dobre nagłośnienie, stanowią trzon profesjonalnie wyposażonego kina domowego. Uzupełnieniem tego jest automatyzacja i odpowiedni układ instalacji zintegrowany z aranżacją pomieszczenia, w którym ma się znajdować kino domowe.

Kluczem do sukcesu jest staranne dobranie każdego elementu składowego kina domowego, dopasowując do wielkości, warunków oświetleniowych, akustyki i designu wnętrza. Projekcja wysokiej jakości na idealnie dopasowanym ekranie, przestrzenny dźwięk, przyjemna akustyka do tego łatwe sterowanie całym systemem, pełna automatyzacja za pomocą niezbędnych elementów instalacyjnych pozwala cieszyć się z oglądania dając niezapomniane wrażenia.

 

 

 


   PROJEKTORY

Korzystając z projektorów do kina domowego można uzyskać niezapomniane kinowe wrażenie w dowolnym pomieszczeniu. Ważne aby posiadały parametry techniczne charakterystyczne dla takich zastosowań. Projektory generujące obraz wysokiej jakości, spełniające oczekiwania wymagającego kinomaniaka to FullHD, 3D oraz 4K emitujące obraz w jakości Ultra HD (krystalicznie czysty i wyrazisty obraz).


   EKRANY

Projektor i ekran to niekwestionowany tandem w sali kina domowego. Przy doborze ekranu projekcyjnego najważniejsze jest, aby w pełni wydobywał możliwości projektora. Dla komfortu korzystania z systemu ma znaczenie wielkość, format, sposób montażu i rozwijania, rodzaj zastosowanego materiały projekcyjnego. Ekrany z napinaczami zachowują doskonale płaską powierzchnię do emisji, natomiast ekrany wykończone aksamitna ramą doskonale podnoszą postrzeganie kontrastu obrazu.


   SYSTEMY MOCOWANIA

Windy do projektorów stanowią ważny element nowoczesnych sal konferencyjnych, ale także zyskują coraz więcej zwolenników kina domowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu projektor jest subtelnie ukryty pod sufitem. Nie jest eksponowany jeśli nie jest użytkowany, a jedynie w tedy kiedy wyświetla obraz. Projektor jest minimalnie widoczny w trakcie projekcji. Umiejscowienie go w windzie pozwala w szybki i prosty sposób ukryć przewody i okablowanie. Windy bardzo dobrze sprawdzają się tam gdzie wymagane jest zachowanie określonego stylu oraz minimalizmu. Priorytetem jest komfort użytkowania z urządzeń audiowizualnych dlatego warto inwestować w solidne, funkcjonalne jak i estetyczne systemy mocowania projektora multimedialnego.


   SYSTEMY STEROWANIA

Uniwersalne systemy sterowania pozwalają w prosty sposób zarządzać elektroniką obecną w sali kina domowego. Przyjemny dla użytkownika intuicyjny interfejs komunikacji w postaci panelu dotykowego lub tabletu umila korzystanie z domowej przestrzeni kinowej. Za jednym naciśnięciem można dokonać transformacji zwykłego salonu w stylową salę kinową. Sterowanie sprzętem kinowym to czysta przyjemność.


   NAGŁOŚNIENIE

Przestrzenny i mocny dźwięk. W domowej sali kinowej można kunsztownie rozplanować lokalizację głośników nie ograniczając się kompozycyjnie. Zastosowanie profesjonalnego nagłośnienia oraz solidnych przewodów zadowoli każdego melomana. Głośniki, jak i wszelkiego rodzaju przewody można ukryć w dekoracji wnętrza kina domowego zachowując pełen minimalizm i elegancję miejsca.