Ekrany projekcyjne

Wyrazisty obraz.  Znakomita czytelność tekstu. Wieloletnia trwałość. Wysokiej jakości ekran  oraz odpowiednio dobrany projektor stanowią podstawę profesjonalnego systemu projekcji.  Specjalna powierzchnia projekcyjna zapewnia ostry i wyrazisty obraz, nawet w jasnych i mocno oświetlonych wnętrzach kościołów.

Do celów prezentacyjnych w kościołach proponujemy ekrany polskiego producenta:

Viz-Art

 

  • ⇒ polski producent

  • ⇒ wysoka jakość wykonania

  • ⇒ użycie wysokiej jakości silników (Somfy)

  • ⇒ możliwość zainstalowania pilota lub ściennego nadajnika do zdalnego sterowania

 


W ofercie posiadamy ekrany do projekcji tylnej oraz przedniej, jak i w każdym rozmiarze i kolorze.

Zaletą ekranów Viz-Art jest duża możliwość dopasowania ich do indywidualnej specyfiki budynku świątyni. Ekran projekcyjny, na którym wyświetlany jest obraz to specjalny materiał, który może być zwijany w estetycznej i subtelnej obudowie dopasowanej do wnętrza stylem i kolorystyką.

Polecane do instalacji w kościołach do wyświetlanie pieśni oraz innych prezentacji. Charakteryzują się doskonałą jakością wyświetlania obrazu, (tekstów pieśni, filmów) nawet przy jasnych wnętrzach oraz prostą obsługą. Ekrany wykonywane są z materiałów najwyższej jakości z powierzchnią Matt White.

Eleganckie wzornictwo, owalna obudowa z aluminium anodowanego i perfekcja wykonania to cechy charakteryzujące ekrany Viz-Art.