Kościoły

Wzrasta zapotrzebowanie na włączenie technik multimedialnych do pracy duszpasterskiej. 

Proponujemy rozwiązania audiowizualne i nagłośnieniowe zachowujące odpowiednie proporcje pomiędzy tradycyjnym nauczaniem a nowoczesnym przekazem. Przy realizacji tego typu zamówień szczególną uwagę przykładamy do łatwości obsługi urządzeń oraz odporności na intensywne w trudnych warunkach użytkowanie. 


Wyświetlanie pieśni

Zastosowanie w kościele nowoczesnych rozwiązań multimedialnych ułatwia w dotarciu do wiernych w trakcie liturgii. Pozwala wzbogacić nabożeństwa i inne uroczystości o wyświetlanie tekstu pieśni, zdjęć, filmów i ilustracji na specjalnym to takich zastosowań ekranie. Specjalizujemy się w profesjonalnych instalacjach audiowizualnych, posiadamy w ofercie różnego rodzaju systemy wyświetlania pieśni dedykowane dla kościołów i innych obiektów sakralnych.  Jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt multimedialny do konkretnego wnętrza kościoła tak aby nie zaburzał oryginalnego stylu architektonicznego a swoją technologią był prosty w użytkowaniu. Natomiast wyświetlane treści żeby były czytelne dla wiernych nawet z najdalszych miejsc w świątyni. 

Projektory

Wysoka jakość obrazu. Łatwa obsługa. Możliwość pracy w trudnych warunkach. Niekwestionowaną zaletą projektorów jest to, że posiadają bogate możliwości multimedialne (wyświetlanie tekstów z dopasowanym tłem, filmów, i innych prezentacji). Daje nam to dużo więcej możliwości do zainteresowania wiernych. 

Więcej...

Ekrany projekcyjne

Wyrazisty obraz.  Znakomita czytelność tekstu. Wieloletnia trwałość. Wysokiej jakości ekran  oraz odpowiednio dobrany projektor stanowią podstawę profesjonalnego systemu projekcji.  Specjalna powierzchnia projekcyjna zapewnia ostry i wyrazisty obraz, nawet w jasnych i mocno oświetlonych wnętrzach kościołów.

Więcej...

Winda Sacro Screen - Lift

Zachowanie stylu. Dyskretna instalacja. Automatyczna obsługa. Mechanizm do montażu ekranów projekcyjnych.  Istotą mechanizmu jest odchylenie ekranu do ściany, odsłaniając prezbiterium, po zakończeniu wyświetlania pieśni. Jest to innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o wyjątkowych wnętrzach świątyń. Podstawową cechą jest możliwość połączenia nowoczesnej technologii z zabytkowym wnętrzem. 

Więcej...

Monitory wielkoformatowe

Ekonomiczne oraz bogate w funkcje monitory wielkoformatowe, stanowią bardzo dobre rozwiązanie do celów prezentacyjnych również w kościołach. Monitory łączą w sobie funkcjonalność projektora oraz ekranu projekcyjnego, co może zmniejszyć koszty instalacji i eksploatacji urządzenia.

Więcej...

Oprogramowanie ceremonia

To nowoczesny program komputerowy, którego przeznaczeniem jest pomoc w prowadzeniu liturgii poprzez tworzenie i wyświetlanie slajdów z wykorzystaniem projektora multimedialnego lub monitora wielkoformatowego. Gotowa baza ponad 1100 pieśni kościelnych, podzielonych na kategorie, gotowych do wyświetlenia na ekranie projektora podłączonego do komputera (wgrany śpiewnik kościelny księdza Jana Siedleckiego). Refreny psalmów i śpiew przed Ewangelią na niedziele i święta (z lekcjonarza).

Więcej...

Systemy przesyłania sygnału obrazu i dźwięku

Wnętrze każdej świątyni posiada wyjątkową budowę oraz własne często nietypowe warunki instalacyjne, dlatego przy projektowaniu systemów przesyłu sygnałów analizujemy każdy przypadek indywidualnie. Aby stworzyć wysokiej jakości oraz bezawaryjny system, dyskretnie i subtelnie wprowadzamy najnowocześniejsze rozwiązania, nie ingerując w wyjątkowy styl wnętrza kościoła.

Więcej...